WikiWiex.com

Как мога да организира по подходящ начин вентилационната система в парна баня?

Видео по темата "Тайните на инсталация качулка"

Добре дошли! Аз съм в средата на строителния процес. Кажи ми как е необходимо да се организира вентилационната система в парна баня, както и дали има нужда от него изобщо?

Видео на "Oyster, Как правилно да се вентилира"

Вентилацията в банята



Би било хубаво, ако ти кажа от това, което фурната трябва да има и как да е, защото това е най-важният компонент на организацията по време на вентилация. И в този случай е необходимо да се предвиждат няколко варианта.

Видео по темата "Монтаж на смукателна вентилация система за доставки и може да се направи със собствените си ръце"

Нека поговорим за най-често срещаният метод на Ardagh - метална пещ с облицовъчни тухли, с пещ в парната баня. Ето и разпределението на въздуха изисква две тръби: въздушна конвекция и за изгаряне на дърва, размерът на всяка от които трябва да е 125 квадратни метра. см.

След това е необходимо да се създаде фондация под печката и донесе на съединителя до мястото, където ще се намира на фурната, а в едно от полетата не слагайте няколко тухли. Пепел яма пещ, е необходимо да се дръжката.

Видеоклипове на тема за "източване на вода във ваната с вода уплътнение система"

За други кутии трябва да се въвеждат на съединителя до края, и поставете в края на вратата. Оказва се, подиум, на който и нужда да инсталирате фурната. Тъй като това е необходимо да се наложи тухла и задайте чифт конвекция врати, докато за пускането някои тухла екран. Завършваме редят на върха и да оставите отворите за оръдията за пара.

Въздушната кутия общо с прием на въздуха в близост до пода на разстояние около една четвърт от един метър. След това е необходимо да го издигне до тавана и да излязат навън през стената. Тя може да бъде сглобена от пластмасови кошници, след обковавам дъга. Нейният размер трябва да бъде приблизително 125 квадратни сантиметра.

Видео на тема "Как да се изгради grouboks 3: Определяне на вентилация groubokse"

Принципът на работа е както следва: въздухът влиза под печката, където подгряването и преминава през специална врата, докато затопляне на помещението равномерно.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден