WikiWiex.com

Как да се изчисли височината на тавана на банята?

Видео по темата "Височината на таваните в сауната на труп"

Добър ден, експерт! Аз се изгради сауна. Как да се изчисли височината на тавана? Също така, аз не знам как правилно да се счита за цялата площ на банята. Помощ съвет!

Видео на "Оптимална височина на тавана в банята"

Опции изолация таван в банята



Височината на кутията директно влезете баня обикновено се разглежда като 2.5 m. Но този проект стандарт, тъй като след монтаж на греди и след лъча е поставен върху Finish паркет, височина кутия от пода до тавана в стаята за баня се намалява и се намира на около 2,2 м. Трябва също да се има предвид, че на пода уреждане без изолация в бани перално помещение.

Сродни видеоклипове "BC: подкрепа Стропила - на mauerlat, лъчът"

Тези стандарти са проверени от времето и опита на много поколения, и поради това със сигурност са оптимални за изграждане на висококачествени вани. Той е свързан с желанието да се загрее банята бързо и лесно. Желателно е да се максимизира икономия на гориво. Въпреки това, не изключва възможността, че някога ще трябва да се увеличи височината на таваните. След това ще бъде необходимо да се изчисли височината на тавана на височината довършителни операции - 2.2 m, а не от основните - 2.5 m.

Сега за района на баня: то обикновено е произволно, и зависи преди всичко от броя на хората в помещението, което се изчислява. Естествено, че е важно какво района разпределени за изграждане.

Свързани видеоклипове "Рафтър система фронтон покрив"

Стандартната стая се състои от най-малко три отделни стаи: чакалня, пералня и парна баня с. Но ако е необходимо нивото на басейна може да се увеличи, както и редица вътрешни помещения.

В допълнение към стандартните стаи, проектът може да включва наличието на няколко спомагателни: душ, мивка за гориво за отопление, масаж, стаи за почивка и други. Струва си да припомним, че всички стаи в банята трябва да просторни, в стаята не беше пълен.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден