WikiWiex.com

Дали това е необходимо да се импрегнира лайнер закриване на дървен материал?

Видео на тема "частна къща или вила със собствените си ръце. Обшиване и довършителни дъга къща"

Имам килер. Искам да ножницата парна баня трепетлика, но не знам дали трябва да се импрегнира дървен материал, покрийте кожата. Трябва ли да се справят с много летви и какво трябва да използвам? Аз не бих искал да има неприятни миризми от композициите.

Свързани видеоклипове "2. Как да се боя от външната страна на къщата? Технологии"



Svoysva водоотблъскващ импрегниране на дървесина

Лечението не е задължително да има достатъчна вентилация. Но ако желанието за импрегниране на материала е, можете да изберете някоя от подходящ импрегниране. Основното нещо, което момчета Не използвайте разяждащи химикали, които могат да се изпарят.

Видео на "Boarding блок къща у дома"

Е, лекувани накладки не се нуждаят от допълнително импрегниране. Ако дървото е правилно изсушени и обработени, е издръжлив, устойчив на влага и не променят цвета си. Ако използвате константата на баня, добрата лигавицата ще продължи 2-3 години, ако не и често - това е много по-дълго.

Когато лигавицата започва да се променя цвета, може да се сложи в ред, покрит със специален препарат, предназначен за избелване дървесина. Като опция - замени.

Видео на "борови дъски за рисуване (импрегниран с масло),"

Прочетете повече подробен отговор на въпроса си тук.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден