WikiWiex.com

Декоративни плочки с ръцете си: мозайка от плочки бухалка

Видео на "декоративни плочки с ръцете си - Вила - 11.02.2013 - брой 63"

Родион задава въпроса:

Видео на "декоративни плочки от мазилка с ръцете си у дома .."

Добре дошли! Със съпруга си прави ремонт в банята, бих искал да излезе с нещо оригинално. Аз вярвам, че декоративни плочки, създавайки свой собствен, най-ясно отразява вътрешния настроението на домакините. Поставянето проста плочка няма желание. Посъветва как да бъде, за да стане интересен, колоритен, а не като на всички, и в същото време евтин?
Експертни отговори:

Свързани видеоклипове "мозайка от ПЛОЧИ прилепи собствените си ръце - ТЕХНОЛОГИИ"



снимка

Видео на "мозайка плочки прилеп"

Баня на прилепи плочки

Баня, изработени от стари прилепи керамични плочки не са само оригинално и уникално дизайнерско решение, но тъй като е с ограничен бюджет.

Видео на "Мозайка градина, мозайка собствените си ръце"

Добър ден! Знаеш ли, много често се срещне с работата си е далеч от бедните хора, наскоро припомни един приятел, който наскоро завърши обновление в нея къща. Решен да покаже пред мен, той просто не може да си представи вниманието ми! Просто казано, това е съвременна високотехнологична интелигентен дом с добър дизайн.

Поради естеството на своята професия - да работи като дизайнер - е видял много в живота си, но неговата "конституция" е произвела не особено запомнящо се. Свързана, само един - мозайка, облицована периметъра на банята на прилепи керамични плочки. Това декоративни плочки, със собствените си ръце, създадени, а именно ръцете на малко известни работниците мигранти - не, че други, като световен шедьовър на дизайна, с други думи, тя не може да се нарече.

Видео на "счупени плочки и мозайки"

Невероятната красота на картината, идеята за самия майстор, пред очите ми. Цената на декоративните плочки е обратно пропорционална на неговата красота. Той е бил купен в капитално строителство хипермаркет за неприлично малко пари, плочки се дисконтират, понеже на битката, цялата тава плочката е бил продаден за 3300 рубли. Broken гама й kopilsya в магазина, може би и повече от една година.

Така че, за да ви баня е оригиналът, отидете в магазина, в търсене на прилепи плочки. За да направите красива картина, трябва да го пробие леко с чук на малки парченца и едва след това се съберат пъзела, предварително разширява своята предполагаема разновидност на пода. Декоративни плочки, направени със собствените си ръце, ще оценят най-високо ниво не само на вашето семейство, но и приятели и гости.

Видео на "Декоративни страст Марат Ka 2007 Мозайка с ръцете си или саксия в стил арт деко"

Споделяне в социалните мрежи:

сроден