WikiWiex.com

Технологията на производство на павета с ръцете си

Видео по темата "проправят производство камък (видео)"

Прокъл задава въпроса:
Отивате да удостоя имението си, аз бях много се интересуват от тази тема, тъй като паважа с ръцете си, технологията на производството си у дома. Кажи ми, моля те, инструкции стъпка по стъпка, и че трябва да имаме за производство на павета. Трудно ли е?


Експертни отговори:
паве

Съвременният пазар предлага огромен брой павета с различни форми и цветове. Като малко свободно време, можете значително да спаси парите си, като павета с ръцете си.

Видео на "рентабилност. Тротоарни плочи, технологии и други. На бетонови изделия"

Модерен хардуер магазин предлага голям избор от каменни плочи с различна форма, оцветяване, различни производители, различна ценова категория.

Но понеже имам желание и малко свободно време, можете да спестите много пари, производство на павета с ръцете си.

Особено процеса прост, лесно достъпни материали. Е, ако ви предложи своя продукт за продажба, можете също да печелят допълнително пари.

Видео по темата "Как да си направим Паве павета плочки с ръцете си"

Задължително технология инструменти и материали

За производството на работата трябва да се вземат:

Свързани видеоклипове "тротоарни с ръцете си"

  1. А смесване варов разтвор. Това може да е чрез, дървена или метална кутия. За производството на продукта в големи количества - бетонобъркачка.
  2. Спейд, мистрия, ниво, кофи, гумен чук, маса, толкова по-широк по-добре. Когато се работи с големи обеми от решение изисква вибрационна маса.
  3. Форма: готов, направено от полиуретан, силикон или пластмаса, или домашно, който е направен от дърво.
  4. Цимент M400 или M500, пясък, оцветители, пластификатори, вода.

Производство на каменни плочи с ръцете си - технологията:

Видео на "Павета с ръцете си. Напълнете първия слой (цвят)"

  1. Получаване на суспензия от цимент: а пресяват пясък цимент добавя (съотношение 1: 3), по избор прибавя багрило харесва цветове, и след това да пластификатор съгласно инструкциите към нея (обикновено - на 1 кг цимент 10 мл) и прибавяне на вода, омесва циментова суспензия на той става вискозна.
  2. Използването на ниво комплект маса (вибрация), така че е в хоризонтално положение.
  3. Поставете образува вътрешно смазване лубрикант (моторно масло, ленено масло или течност, която се промива ястия, полагане на получения разтвор там).
  4. За равномерно разпределение на разтвора и въздух се отделя от нея с чук ритъм обикновен бюро или вибрационна маса задейства.
  5. В зависимост от времето оставя да изсъхне за 1-3 дни.
  6. Внимателно се отстранява от формите и получените павета камъни поставен върху плоска повърхност под навес за период от 7 до 10 дни. В горещо време, камъните, поръсени с вода.

Свтн е готов!

Видео на "Супер технология за производство и полагане на тротоарни плочки имитация"

производство на павета получаване всеки. Скъп миксер може да се наеме и масата за вибрация да направи свои ръце. Това също е лесно.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден