WikiWiex.com

Каква е ползата от гипсокартон, и какво е то?

Видео по темата "Как да висят обекти на дяла на сухото строителство?"

Анатолий Yaroslavovich, Красноярск задава въпроса:

Видео на "сухото строителство"

Здравейте на всички! Жена ми и аз започна обновяването на апартамента. Тъй като избраната за дълго време за настаняване, внимателно (искате да си купите най-добрия), а след това реши да направи ремонта, както добре. В крайна сметка, той не го направи за една година. Ние ще живеем тук в продължение на много години, за да родят деца, и всичко това. Както ремонти качество на апартаменти стояха, както се казва, един век. Като цяло, основната работа вече е извършена, е необходимо, за да украсят кухня, баня и тоалетна. роднини на съпругата му, се препоръчва да си купите за тази цел от гипсокартон. И ми се струва, по-добре от обичайните плочки. Тя не пропуска водата. Но това е карикатура - лично аз се съмнявам, името му ... Аз честно казано не вярвам в неговата устойчивост на влага. Debunk, моля, този мит, или да потвърдят думите ми. Искам да разбера все пак, това, което е най-сухото строителство, и ако той не пропуска водата?
Експертни отговори:

Видео на "прост кутия от гипсокартон за кухнята. Гипсокартон инсталирате"



Какво е гипсокартон, а именно отделните плочи на строителния материал, който се нарича също листове, лесно за разбиране. Ако разгледаме структурата на продукта, той ще се види, че в основата на гипсокартон е гипс. След това има картонени слоеве, които изглежда да се предпази вътрешността на материала. гипсокартон плочи често се използват в строителството и декорацията, с тях доста лесно да се работи с това те могат да бъдат боядисани и покрити с тапети. В допълнение, материалът може да се придържате плочки.

Устройството и видовете гипсокартон

Гипсокартон има следните предимства:

  1. Гъвкавост.
  2. чистотата на околната среда.
  3. Неспособност да се изгори (горе борда, когато са изложени на огън може да бъде знак само).
  4. Звукоизолация свойства.
  5. водоустойчивост.

Говорейки за последната добродетел, трябва да се отбележи, че те имат не всички видове гипскартон, но само някои от тях ще бъде обяснено по-късно. Има четири вида материал:

  1. GCR;
  2. гипскартон;
  3. GKLO;
  4. GKLVO.

Първият е стандартен цвят лист сиво. Този материал може да проникне през. Вторият тип, напротив, се използва най-често, когато нивото на влажност е по-висока от нормалното. Това, например, бани, сауни. Тя е различна устойчивост на влага гипскартон, вода няма да се стигне в неизправност. Плочата е оцветен в зелено и покрита със специален агент, който предотвратява проникването на влага в сухото строителство. Третият тип - GKLO - сив плоча, която не е запалим, и в повечето случаи е да завърши стените в стаите, където винаги има риск от пожар. И накрая, четвъртият вид е материал, който може едновременно да се похвали с две характеристики: устойчивост на влага и на пламъка на огъня. Това е най-скъп материал, но си струва. Листове от гипсокартон, боядисани в зелено.

Ремонтът на апартаменти гипсокартон не винаги се използва. Но често те са Двукорпусен тавани, преградни стени, стени. Ако тази част на стаята дойде с времето се влошава, както и възможности за ремонт не се прибягва до помощта на гипсокартон, който е напълно скрива несъвършенствата.

Видео на "отвертка за гипсокартон Milwaukee® M18 ГОРИВО ™"

Споделяне в социалните мрежи:

сроден