WikiWiex.com

За дебелината на изолацията за тези, които работят с ръцете си

Добър ден.

Видео по темата "Дебелината на изолацията на покрива"

дебелина на изолацията

изолация от минерална вата

Видео на "Топлинна изолация, изграждане на нов цех"

Дебелината на екструдиран максимум полистирол трябва да бъде 10 см, т.е. два слоя плочи от 5 см. Повече стека няма смисъл, тъй като изолационни характеристики на изолацията, за да се увеличи още няма.

Пореста равномерно разположени материал структура с примерно диаметър на меша от 0.1 до 0.2 mm осигурява качествена изолация.



Приблизителен живот - до 40 години.

Що се отнася до това, което наричаме нагревател с места за закрепване на тръби. Вие най-вероятно ще означава, профилирана плоча за вода подово отопление. Ако ще да се направи в такава система за отопление, да се споразумеят - Профил на плоча - нещо добро.

По принцип, на плочата е изработена от пресована експандиран полистирол, който получава допълнителна сметка на сила печат.

Горният слой предпазва специално Mylar филм, в допълнение, замислена за удобно подреждане колони с тръбите охладителните.

Удобно, по принцип всички тези съвети са снабдени със система за заключване, която улеснява инсталирането, и ускорява времето за полагане подово отопление на.

Долната страна на плочата има достатъчно "pupyrchatuyu" структура, която не само спомага за изглаждане на малки неравности на пода, но и значително да увеличи звукоизолация строителството.

Ако обмисляте тези плочи като опция, то наистина е допълнително се поставят под пода на екструдиран пенополистирол не трябва да бъде.

Така че той е даден, че да предпочитат - по принцип за вас да решите. И двата метода не са лоши, аз мисля, че трябва да се обърне внимание на компонентите цени.

Надявам се, че ми съвети и препоръки ще бъдат полезни за вас, и ако по време на инсталацията имате още въпроси, моля, аз съм винаги с нас.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден